yükleniyor...

Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

PlastikveMakina.Net sitesine giren, üye olan, ilan yayınlayan, yorum yapan,  herkes aşağıdaki koşulları okuyup kabul etmiş sayılmaktadır.

* Kötüye kullanımı önlemek ve içerikleri genel kullanıcılara uygun halde tutmak için kullanıcılar tarafından girilen herhangi bir içeriği veya ilanı değiştirme ve yayınlamama konusundaki hakkımızı saklı tutmaktayız.  Bu nedenle kurallarımıza aykırı olan her türlü içerik girişi hemen ve haber vermeksizin PlastikveMakina.Net sitesinden kaldırılacaktır.

* PlastikveMakina.Net sitesi ve site yöneticileri sitedeki ilan ve içeriklerin doğruluğu garanti altına almamaktadır. Bu sitede yer alan, hiçbir ilan ve içerik hakkında PlastikveMakina.Net sitesi ve site yöneticileri sorumluluk kabul etmeyecektir. İçeriklerden ve ilanlardan onları oluşturan kişiler sorumludur. Sitedeki bilgiler doğrultusunda yapılan işlemlerden, işlemi yapan kişiler sorumlu olmaktadır. Site kullanıcıları arasında oluşan anlaşmazlıklarda PlastikveMakina.Net sitesi ve site yöneticileri taraf değildir.

* Bu sitede, uygunsuz dil kullanılması, yasalara aykırı faliyetler yapılması, yanlış, samimiyetsiz ve ciddi olmayan bilgilerin girilmesi, kesinlikle yasaktır. Bu siteye girilen ilan ve içeriklerde telif hakkı ve marka haklarına saygı duyulması şarttır.

* PlastikveMakina.Net sitesi dilediği zaman üyelerinin üyeliklerini sebeb göstermeksizin ve ihbarda bulunmaksızın geçici veya sürekli olarak yasaklayabilir.

* PlastikveMakina.Net sitesine site reklam amaçlı ilan ve bilgi girişi yasaktır.

* Resimleri ürüne ait olmayan veya eksi bilgi girilen ilanlar haber vermeksizin silinecektir.

* PlastikveMakina.Net  sitesi ticari olarak verdikleri ilanda konusu geçen ürünün satışını veya  pazarlamasını yapan veya yapmadığı şüpheli olan üyelerin ilanlarının haber vermeksizin silme hakkını saklı tutmaktadır, bu tür kişilerin yaptığı faaliyetlerden PlastikveMakina.Net sitesi ve site yöneticileri sorumlu tutulamaz.

* PlastikveMakina.Net sitesi ve site yöneticileri bu sözleşmeyi istedikleri şekilde değiştirme ve ekler yapma hakkına sahiptir.

Sitemizi kullandığınız ve Kurallara uyduğunuz için teşekkür ederiz.